Spoločné oslavy Dňa matiek

vložený: 11.07.2022, čítaný: 489x

Spoločné oslavy Dňa matiek

Po dvojročnej prestávke sa tohto roku konali oslavy sviatku Dňa matiek.

V nedeľu 8. mája 2022 sa v Dome kultúry v Plavči konal kultúrny program, ktorý si pripravili žiaci ZŠ s MŠ Plaveč. Na úvod sa k prítomným prihovoril starosta obce a následne sa v programe predstavili škôlkari a žiaci školy, ktorí  divákom predviedli recitačné, spevácke, tanečné, ale aj divadelné vystúpenia. Dôkazom ich kvalitných a zábavných výkonov bol potlesk po každom vstupe. V závere boli prítomné mamičky a babičky, z rúk starostu a jeho zástupcu, obdarené darčekom - dáždnikom, ktorý venovala obec Plaveč.
    Vo štvrtok 12. mája sa v dome kultúry konalo aj privítanie matiek-rodičiek za obdobie  2019 - 2021 na ktorom starosta obce prostredníctvom matiek uvítal deti za uvedené obdobie. Pre mamičky bol pripravený krátky program žiakov školy, občerstvenie a z rúk starostu si prevzali darček, kvet a zapísali sa do kroniky obce.

(lf,ki)

Článok bol publikovaný v Plavečských novinách č. 2/2022.