V Plavči bude zasadať Komisia dopravy Prešovského kraja

vložený: 26.07.2019, čítaný: 1433x

V Plavči bude zasadať Komisia dopravy Prešovského kraja

V auguste sa na pôde Obecného úradu v Plavči uskutoční zasadnutie Komisie dopravy Prešovského samosprávneho kraja. Program rokovania je pomerne bohatý. Členovia majú okrem iného diskutovať o návrhu územného plánu kraja, vyhodnotiť investičné akcie SÚC PSK, diskutovať sa má aj o cezhraničných projektoch či plánovať potencionálne programové výzvy. ,,Výjazdové rokovania či už Predsedu PSK ktoré sa predčasom uskutočnilo v Starej Ľubovni, alebo aj takýchto komisií vnímam ako vhodnú príležitosť poukázať a diskutovať o problémoch, ktoré sa priamo dotýkajú našich občanov. Aj takéto zasadnutia môžu byť dobrým podkladom k tomu, aby sa o problémoch nielen hovorilo, ale aby boli prijaté aj konkrétne riešenia,“ uviedol P. Šlosár, starosta obce Plaveč.

(lf)